Centrum turystyczne Kowalska

 
  Kurs walut: USD: 0 EUR: 0 CHF: 0 GBP: 0 • Dzisiaj imieniny: Janiny, Onufrego, Leona

Wybierz oferty:


Lato

Zima

Hity cenowe

Dla singliTerminy od: 2024-05-29
Ceny od: 1180 zł
Kraj: WŁOCHY
Miejsce: Wenecja, Padwa, Werona, Jezioro Garda
EXPRESSOWE WŁOCHY PÓŁNOCNE

EXPRESSOWE WŁOCHY PÓŁNOCNE
Wenecja, Padwa, Werona, Jezioro Garda  

29.05-02.06.2024
WYJAZD BLISKI POTWIERDZENIU !!!
KOSZT - 1180,00 ZŁ/OS,

Ramowy program:
29.05 :  Wyjazd z Wrocławia ok godz. 19.00 ( ul. Sucha, Dworzec PKS, Galeria Wroclavia). Przejazd do Włoch ( przez Czechy, i Austrię ).
30.05:  W godzinach porannych przyjazd do Padwy - miasta uniwersyteckiego, gdzie studiował Kopernik i Kochanowski, związanego z życiem i działalnością św. Antoniego. Spacer po mieście, w programie m.in.:  Bazylika Św. Antoniego, Piazza delle Erbe, centrum historyczne. Przejazd do hotelu w Lido di Jesolo. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
31.05:  Śniadanie.  Przejazd do Werony. Spacer po starym mieście ”śladami Romea i Julii”: dziedziniec Cortile del Tribunale, który w średniowieczu stanowił część imponującego kompleksu mieszkalnego rodziny Della Scala, Arche Scaligere - grobowce rodziny Della Scala i kościółek Santa Maria Antica, Piazza dei Signori i Piazza delle Erbe, malownicze place, na których w średniowieczu toczyło się życie miasta. Następnie Dom Julii Capuleti  i Piazza Bra z jednym z największych na świecie rzymskich amfiteatrów z I wieku. Przejazd nad Jezioro Garda do miejscowości Sirmione – przepięknie położonego miasteczka z zamkiem rodziny Scaglierich. Spacer po Starym Mieście, przepłynięcie łódkami do rezerwatu archeologicznego – Grotte di Catullo. Popołudniu przejazd do miejscowości Desenzano del Garda z małym, urokliwym portem i licznymi sklepami, restauracjami, kawiarniami nad jego brzegiem. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
01.06 : Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Wenecji ( pobyt 9 godzin ). Rejs statkiem na Plac Św. Marka. Zwiedzanie miasta - spacer uliczkami, dell'Accademia, Campo San Stefano, Campo San Angelo, La Fenice. Zwiedzanie  Wenecji m.in.: Plac i Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Piazzetta, Most Rialto, Kościół św. Jana i Pawła, Teatr la Fenice, Accademia, Campo San Stefano. Rejs statkiem po wyspach: Murano - słynącej na cały świat z wyrobów szklanych od drobnych souvenirów po duże lampy i witraże - w trakcie zwiedzania wstąpimy  do manufaktury  w której wyrabiane są szklane ozdoby. Burano - wyspa ta jest centrum koronkarstwa.  W godzinach wieczornych wyjazd do Polski.
02.06 :  Przyjazd do Wrocławia w godzinach południowych.

Uwagi:

Cena nie zawiera biletów wstępów do zwiedzanych obiektów, opłaty za przewodnika lokalnego, tramwaju w Wenecji, zestawów audioguide: obowiązkowo płatne 60 Euro euro/os.   (płatne u pilota w autokarze).
Cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zabytków.
Napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie.

Świadczenia:
ZAKWATEROWANIE: 2 noclegi, hotel 3* w Lido di Jesolo (okolice Wenecji), pokoje 2-,3- os. z łazienkami
WYŻYWIENIE : 2 śniadania ( kontynentalne wzmocnione) , 2  obiadokolacje – serwowane (2 dania)
PRZEJAZD autokarem (klimatyzacja, wc, DVD)
OPIEKA pilota
UBEZPIECZENIE KL (do 10000 Euro)  i NNW (do 10000 zł)
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy


ZAPRASZAMY NA WYJAZD Z BIUREM ELTUR WROCŁAW


Słowa kluczowe określające tematykę strony: biuro podróży Środa Śląska, last minute Środa Śląska, wycieczki Środa Śląska, bilety lotnicze Środa Śląska, wakacje Środa Śląska, wczasy Środa Śląska, agencja turystyczna Środa Śląska, turystyka Środa Śląska, bilety autokarowe Środa Śląska, podróż, urlop, zielone szkoły, zimowiska, obozy młodzieżowe, Wrocław, Legnica, Lubin, Trzebnica, Strzegom, Chojnów, Złotoryja, Oleśnica, Oława, wakacje, wypoczynek, biuro podróży, agencja turystyczna