Centrum turystyczne Kowalska

 
  Kurs walut: USD: 3.8 EUR: 4.53 CHF: 4.13 GBP: 5.31 • Dzisiaj imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Wybierz oferty:


Lato

Zima

Hity cenowe

Dla singliTerminy od: 2020-05-16
Ceny od: 0 zł
Kraj:
Miejsce: Czechy - Morawskie Perełki LITOMYŚL – BOUZOV - OŁOMUNIEC - BRNO - KROMIERYŻ
Czechy - Morawskie Perełki LITOMYŚL – BOUZOV - OŁOMUNIEC - BRNO - KROMIERYŻ

Czechy - Morawskie Perełki  
LITOMYŚL – BOUZOV - OŁOMUNIEC - BRNO - KROMIERYŻ

16-17.05.2020         350 zł/os
11-12.07.2020         350 zł/os
15-16.08.2020         350 zł/os. 
03-04.10.2020         350 zł/os.

RAMOWY PROGRAM : 
1 dzień: Wyjazd z Wrocławia ( ul. Sucha, Dworzec PKS ) o godz. 5.00. Przejazd do Litomyśla - miasta słynącego z określenia „Europejskie kwitnące miasto“. Piękne sgraffito, wspaniałe elewacje, arkady, romantyczny ogród i tajemnicze podziemia - to  tylko niektóre z powodów dla których warto odwiedzić pałac w Litomyślu, znajdujący się od 1999 roku na liście dziedzictwa kulturowego UNESCO. Zwiedzanie miasta i pałacu. Przejazd do wsiBouzov. Znajdujący się tutaj zamek jest jedną z największych i najczęściej odwiedzanych atrakcji Moraw. Jego romantyczny wygląd sprawia, że często jest on wykorzystywany  jako plan filmowy. Kręcono tu sceny m.in. do popularnego w Polsce czechosłowackiego serialu Arabela. Zwiedzanie zamku jedną z tras.
Przejazd do Ołomuńca- historycznej stolicy Moraw. Spacer po zabytkowym centrum miasta- unikalna na skalę europejską kolumna Trójcy Świętej (wpisana na listę UNESCO), ratusz ze wspaniałym zegarem, barokowe fontanny, Pałac Biskupi- oficjalna siedziba biskupów i arcybiskupów ołomunieckich, katedra św. Wacława. Czas wolny na obiad.  Przejazd w okolice Brna. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.


2 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Brna - drugiego co do wielkości miasta w Czechach. Miasto może pochwalić się wieloma zabytkami i ciekawymi miejscami, np. Stare Miasto z dwoma rynkami (Zelný Trh i náměstí Svobody), stary ratusz, zamek i twierdza Špilberk, wykorzystywana także jako więzienie za czasów Habsburgów. Przejazd do miasta Kromieryż. Jednym z najcenniejszych zabytków Kromieryża jest otoczony malowniczymi ogrodami rozległy renesansowo-barokowy kompleks pałacowy, wpisany w 1998 roku na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie pałacu wraz z galerią obrazów dzieł wybitnych mistrzów malarstwa europejskiego. W godzinach popołudniowych wyjazd do Polski. Przyjazd do Wrocławia w godzinach wieczornych.

UWAGI : 
• Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów płatne we własnym zakresie (ok. 700 CZK/os.). 
• Pokój 1-os za dopłatą: 65 zł.

Biuro zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza wewnątrz zwiedzanych obiektów.

ŚWIADCZENIA :

•  ZAKWATEROWANIE : 1 nocleg w hotelu 3* w okolicach Brna (pokoje 2 -os z łazienkami )
• WYŻYWIENIE :  śniadanie 
• PRZEJAZD  autokarem (klimatyzacja, wc, dvd)
• OPIEKA pilota
• UBEZPIECZENIE NW i KL

 UWAGI : 

• Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów płatne we własnym zakresie (ok. 700 CZK/os.). 
• Pokój 1-os za dopłatą: 65 zł.

Biuro zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza wewnątrz zwiedzanych obiektów.

ZAPRASZAMY


 


Słowa kluczowe określające tematykę strony: biuro podróży Środa Śląska, last minute Środa Śląska, wycieczki Środa Śląska, bilety lotnicze Środa Śląska, wakacje Środa Śląska, wczasy Środa Śląska, agencja turystyczna Środa Śląska, turystyka Środa Śląska, bilety autokarowe Środa Śląska, podróż, urlop, zielone szkoły, zimowiska, obozy młodzieżowe, Wrocław, Legnica, Lubin, Trzebnica, Strzegom, Chojnów, Złotoryja, Oleśnica, Oława, wakacje, wypoczynek, biuro podróży, agencja turystyczna