Centrum turystyczne Kowalska

 
  Kurs walut: USD: 3.76 EUR: 4.29 CHF: 3.78 GBP: 4.95 • Dzisiaj imieniny: Katarzyny, Boguslawa, Kazimierza

Wybierz oferty:


Lato

Zima

Hity cenowe

Dla singliTerminy od: 2019-04-28
Ceny od: 0 zł
Kraj: WŁOCHY
Miejsce: Wenecja – Rzym – Watykan – Monte Cassino – Asyż
Włochy Klasyczne 2019 rok


WŁOCHY

Wenecja – Rzym – Watykan – Monte Cassino – Asyż

 28.04 -04.05.2019   
  
   1290 złŚWIADCZENIA:

Zakwaterowanie: 4 noclegi w hotelach 2/3*: 1 nocleg w Lido di Jesolo, 3 noclegi w okolicach Rzymu (pokoje 2-, 3- osobowe z łazienkami)
Wyżywienie: 4 śniadania kontynentalne, 4 obiadokolacje
Przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, barek, DVD)
Opieka pilota
Ubezpieczenie NW (10 000 zł) i KL (10 000 euro)


TERMINY                   CENA

28.04 -04.05.2019        1290 zł

02.06  -09.06.2019       1250 zł
11.08 -17.08.2019           1190 zł
22.09 - 28.10.2019         1190 zł

 

RAMOWY PROGRAM:
Dzień 1: Wyjazd z Wrocławia (Dworzec PKS, Galeria Wroclavia, ul. Sucha) o godz. 18.30. Nocny przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch. 
Dzień 2: W godzinach popołudniowych przyjazd do hotelu nad Morzem Adriatyckim. Odpoczynek w kurorcie nadmorskim Lido di Jesolo. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 3: Po śniadaniu przejazd do Wenecji. Spacer po mieście Św. Marka - rejs Canale Grande, Piazzetta i Piazza di San Marco, wzorowana na kościele Dwunastu Apostołów w Konstantynopolu Bazylika św. Marka, słynny Most Westchnień, Pałac Dożów, Wieża Zegarowa, Most i dzielnica Rialto, dzięki której Wenecja zyskała miano bazaru Europy. W godzinach popołudniowych wyjazd w kierunku Rzymu. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Rzymu. 
Dzień 4: Po śniadaniu przejazd do Watykanu, udział w Audiencji Generalnej (przy pobycie Ojca Św. w Rzymie). Zwiedzanie - Bazylika i Plac Św. Piotra. Po południu przejazd na Monte Cassino. Zwiedzanie Opactwa Benedyktynów, wizyta na Cmentarzu Żołnierzy Polskich. W godzinach wieczornych powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg. 
Dzień 5: Po śniadaniu przejazd do Rzymu, spacer po mieście. W programie m.in. Piazza Navona z fontanną Neptuna, Czterech Rzek i Kościołem Sant’Agnese in Agone, Panteon - jeden z najlepiej zachowanych zabytków starożytnego Rzymu, Plac Wenecki z Grobem Nieznanego Żołnierza i Ołtarzem Ojczyzny, Kapitol - wzgórze, które w dobie cesarstwa rzymskiego było duchowym i politycznym centrum miasta, Forum Romanum - serce starożytnego miasta, Koloseum - budowla antycznego Rzymu budząca dzisiaj największy respekt, Plac Hiszpański ze słynnymi schodami na szczycie, z których podziwiać możemy Kościół Trinita dei Monti, barokowa Fontanna di Trevi. Wieczorem powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg. 
Dzień 6: Rano po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do miasta św. Franciszka- Asyżu. Zobaczymy jeden z najwybitniejszych zabytków XIII i XIV-wiecznej sztuki włoskiej- Bazylikę św. Franciszka, Piazza Comune, Bazylikę św. Klary - miejsce wiecznego spoczynku wiernej towarzyszki św. Franciszka. Po południu wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przejazd nocny przez Austrię i Czechy.
Dzień 7: Powrót do kraju w godzinach popołudniowych.

 

Możliwość wyjazdu z innych miast:

 
Opole, McDonald's, ul. Wrocławska 104, godz. 20:00
Gliwice, stacja paliw Shell, ul. Rybnicka, godz. 20:45
Katowice, parking strzeżony przy ul. Mickiewicza 23/27, godz. 21:30


UWAGI:
- Obowiązkowa opłata za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 zł/os.
- Bilety wstępu, zestawy Audio Guide oraz podatek turystyczny płatne we własnym zakresie - ok. 50 euro/os, komunikacja miejska w Rzymie (metro) i Wenecji (tramwaj wodny) ok. 30 euro/os.
- Cena nie obejmuje napojów do obiadokolacji. 
- Dopłata do pokoju 1-osobowego: 280 zł
- Biuro zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza wewnątrz zwiedzanych obiektów.

ZAPRASZAMYYYY

Słowa kluczowe określające tematykę strony: biuro podróży Środa Śląska, last minute Środa Śląska, wycieczki Środa Śląska, bilety lotnicze Środa Śląska, wakacje Środa Śląska, wczasy Środa Śląska, agencja turystyczna Środa Śląska, turystyka Środa Śląska, bilety autokarowe Środa Śląska, podróż, urlop, zielone szkoły, zimowiska, obozy młodzieżowe, Wrocław, Legnica, Lubin, Trzebnica, Strzegom, Chojnów, Złotoryja, Oleśnica, Oława, wakacje, wypoczynek, biuro podróży, agencja turystyczna