Centrum turystyczne Kowalska

 
  Kurs walut: USD: 3.58 EUR: 4.29 CHF: 3.73 GBP: 4.83 • Dzisiaj imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Wybierz oferty:


Lato

Zima

Hity cenowe

Dla singliTerminy od: 2017-09-19
Ceny od: 1750 zł
Kraj: MEDUGORJE-CHORWACJA
Miejsce: Dubrownik – Mostar - Plitwickie Jeziora - wypoczynek na Adriatykiem
MEDUGORJE - CHORWACJA

ZAPRASZAMY !!!!

MEDJUGORJE - CHORWACJA
Dubrownik – Mostar - Plitwickie Jeziora - wypoczynek na Adriatykiem

Termin: 19 – 25.09.2017 
Cena: 1750 zł / os.

1 DZIEŃ: Wyjazd o godz. 6.00 rano. Przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię do Chorwacji. Nocleg na terenie Chorwacji (bez obiadokolacji).

2 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Chorwacji do Parku Narodowego Plitwickich Jezior. Atrakcją Parku jest 16 jezior koloru turkusowego połączonych ze sobą, tworzą trasę o dł. ok.7 km oraz 92 wodospady i kaskady. Zwiedzanie trwa ok.3 godz. i odbywa się: pieszo, kolejką oraz statkiem. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Medjugorje. zwiedzanie Sanktuarium, wejście na górę Podbro – miejsce pierwszych objawień Matki Bożej; udział w nabożeństwie międzynarodowym o godz. 18:00. Obiadokolacja i nocleg w pensjonacie.

4 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Mostaru; zwiedzanie miasta o wyjątkowej orientalnej architekturze i słynnego mostu przez rzekę Neretwę. Powrót do Medjugorje. Msza Święta, Droga Krzyżowa. Obiadokolacja i nocleg w Medjugorje.

5 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Dubrownika zwanego ,,Perłą Adriatyku”. Spacer po murach obronnych. Zwiedzanie Katedry Wniebowzięcia NMP. W drodze powrotnej wjazd na platformę widokową, gdzie zobaczymy Dubrownik z lotu ptaka. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

6 DZIEŃ: Śniadanie. Dzień relaksu, odpoczynek nad Adriatykiem .Obiadokolacja, nocleg

7 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd do Polski. Przyjazd na miejsce następnego dnia.

Cena zawiera:
- przejazd autokarem zachodnim (barek, wc, klimatyzacja, dvd) 
- 6 noclegów w hotelach/pensjonatach 
- wyżywienie: 2x dziennie: 6 śniadań, 5 obiadokolacji 
- ubezpieczenie: KL (koszty leczenia), NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków), bagaż 
- opieka pilota
- opieka duszpasterska

Cena nie zawiera:
- napoje do obiadokolacji
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, płatne drogi, autostrady, parkingi - 60 Euro (płatne u pilota)
- obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 13 zł/os.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Zwiedzanie części punktów programu odbywa się z zewnątrz. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach.

ZAPRASZAMY

Słowa kluczowe określające tematykę strony: biuro podróży Środa Śląska, last minute Środa Śląska, wycieczki Środa Śląska, bilety lotnicze Środa Śląska, wakacje Środa Śląska, wczasy Środa Śląska, agencja turystyczna Środa Śląska, turystyka Środa Śląska, bilety autokarowe Środa Śląska, podróż, urlop, zielone szkoły, zimowiska, obozy młodzieżowe, Wrocław, Legnica, Lubin, Trzebnica, Strzegom, Chojnów, Złotoryja, Oleśnica, Oława, wakacje, wypoczynek, biuro podróży, agencja turystyczna