Centrum turystyczne Kowalska

 
  Kurs walut: USD: 3.58 EUR: 4.29 CHF: 3.73 GBP: 4.83 • Dzisiaj imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Wybierz oferty:


Lato

Zima

Hity cenowe

Dla singliTerminy od: 2017-10-03
Ceny od: 1399 zł
Kraj: ROSJA
Miejsce: HELSINKI - TALIN - RYGA
CARSKI PETERSBURG

ZAPRASZAMY
NA WYCIECZKĘ
" CARSKI PETERSBURG" - HELSINKI TALIN RYGA

ATUTY: BOGATY PROGRAM IMPREZY !!!!

TERMINY:


3-9.10.2017
POKOJE - 4-OSOBOWE - 1759 ZŁ/OS.
POKOJE 3-OSOBOWE - 1879 ZŁ/OS.
POKOJE 2-OSOBOWE - 2059 ZŁ/OS.

7-13.11.2017

POKOJE - 4-OSOBOWE - 1759 ZŁ/OS.
POKOJE 3-OSOBOWE - 1879 ZŁ/OS.
POKOJE 2-OSOBOWE - 2059 ZŁ/OS

Opis oferty
Wycieczka promem - Petersburg
Wycieczka promem - Petersburg
Wycieczka promem - Helsinki
Wycieczka promem - Helsinki
Wycieczka promem - Tallin
Wycieczka promem - Tallin
Wycieczka promem - Ryga
Wycieczka promem - Ryga
WYCIECZKA PROMEM:

"Istnieją w Petersburgu dość dziwne zakątki. Wydaje się, jakby w te miejsca nie zaglądało to samo słońce, które świeci wszystkim petersburżanom, lecz jakieś inne, nowe, jakby umyślnie zamówione dla tych kątów i przyświeca wszystkiemu innym, specjalnym światłem." F. Dostojewski "Białe noce"

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

Dzień 1.
Wyjazd z miejsca zbiórki wg rozkładu jazdy.
Wrocław parking przy AquaPark, ul. M. Petrusewicza 06:30 DOPŁATA ANTENKA 80 PLN

Dzień 2.
Przyjazd do Tallina. Piesze zwiedzanie Tallińskiej Starówki - Górne Miasto (Wzgórze Tompea, zamek z wieżą Długi Herman, katedra Aleksandra Newskiego, Katedra Domska, baszta Kiek in de Kok i mury miejskie) i Dolne Miasto (rynek, ratusz, kamieniczki Trzy Siostry, baszta Gruba Małgorzata, obwarowania miejskie).
Przeprawa promem Tallin-Helsinki (przeprawa do Helsinek i Petersburga bez autokaru). Zaokrętowanie na prom do Petersburga. Na promie możliwość skorzystania z oferowanych atrakcji – restauracje, bary, dyskoteki, sklep bezcłowy. Nocleg na promie w kabinach 4 osobowych wewnętrznych z łazienkami.

Dzień 3.
Śniadanie na promie, odprawa graniczna. Przejazd autokarem do Peterhofu - jednego z najpiękniejszych i najbogatszych pałaców całego świata. Powrót do Petersburga.
Zwiedzanie Petersburga - Twierdza Pietropawłowska, Plac św. Izaaka, Sobór św. Izaaka, Plac Senacki z pomnikiem Piotra I – „Miedziany Jeździec”, nabrzeże Uniwersyteckie i Pałacowe. Gmach Sztabu Generalnego oraz Pałacu Zimowego. Powrót na nocleg na prom.

Dzień 4.
Śniadanie na promie. Dalsze zwiedzanie Petersburga, Spacer po Newskim Prospekcie - katedra Kazańska, Cerkiew Zbawiciela na Krwi (wewnątrz).
Rejs statkiem po rzekach i kanałach Petersburga. Obiad na mieście. Transfer na prom, wypłynięcie w rejs do Helsinek.

Dzień 5.
Śniadanie na promie. Przypłynięcie do Helsinek - zwiedzanie współczesnej stolicy Finlandii - aleja Mannerheima i budynek Parlamentu, wykuty w skale kościół protestancki Temppeliauko, Spacer po centrum - Plac Senacki z Katedrą Luterańską i pomnikiem cara Aleksandra II, prawosławny Sobór Uspienski.
[Alternatywnie dla uczestników, którzy zwiedzali Helsinki proponujemy rejs do twierdzy Suomenlinna - położonej na grupie sześciu wysp niedaleko brzegu. Dawniej miała za zadanie bronić Helsinek od strony morza.] Zaokrętowanie na nocny prom do Tallina, nocleg.

Dzień 6.
Śniadanie na promie, wyokrętowanie w Tallinie. Przejazd do Rygi.
Krótki spacer po Rydze min. Stare Miasto - kościół św. Piotra, Dom Bractwa Czarnogłowych, Ratusz, protestancka katedra NMP, plac Katedralny, zespół średniowiecznych kamieniczek – Trzej Bracia. Wyjazd do Polski.

Dzień 7.
Przyjazd w godzinach rannych.

CENA ZAWIERA:

4 noclegi na promie w kabinach 4-osobowych wewnętrznych,
przejazd autokarem,
opiekę pilota,
wyżywienie - 4 śniadania na promie,
opłaty wjazdowe do Rosji
ubezpieczenie KL, NNW
składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

CENA NIE ZAWIERA:

Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i przewodników miejscowych - ok. 110 EUR/os.

UWAGI:

- Uczestnicy wyjazdu muszą posiadać ważne paszporty, wiza nie jest wymagana w przypadku pobytu w Petersburgu do 72 godzin.

- Na statkach w 4 osobowych kabinach wewnętrznych są 2 łóżka piętrowe, mały stolik i łazienka z umywalką, prysznicem i wc. Kabiny są małe (powierzchnia 8m2), urządzone funkcjonalnie, bez okna). Zapewniona jest pościel i ręczniki. W Petersburgu grupa nie wykwaterowuje się z kabin.

- Na pokładzie luksusowych statków wycieczkowych operatora TALLINK SILIA oraz SPL pasażerowie mogą korzystać z oferty kawiarni i restauracji, wziąć udział w programach animacyjnych, pójść na dyskotekę i zrobić zakupy w sklepach. Przyjmowane są płatności kartą lub gotówką (euro lub korony szwedzkie).

- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.

- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.

- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.

WYJEŻDŻAMY Z FIRMĄ INDEX .

ZAPRASZAMY - LAST MINUTE !!

Słowa kluczowe określające tematykę strony: biuro podróży Środa Śląska, last minute Środa Śląska, wycieczki Środa Śląska, bilety lotnicze Środa Śląska, wakacje Środa Śląska, wczasy Środa Śląska, agencja turystyczna Środa Śląska, turystyka Środa Śląska, bilety autokarowe Środa Śląska, podróż, urlop, zielone szkoły, zimowiska, obozy młodzieżowe, Wrocław, Legnica, Lubin, Trzebnica, Strzegom, Chojnów, Złotoryja, Oleśnica, Oława, wakacje, wypoczynek, biuro podróży, agencja turystyczna