Centrum turystyczne Kowalska

 
  Kurs walut: USD: 3.58 EUR: 4.29 CHF: 3.73 GBP: 4.83 • Dzisiaj imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Wybierz oferty:


Lato

Zima

Hity cenowe

Dla singliTerminy od: 2017-10-02
Ceny od: 1250 zł
Kraj: Chorwacja
Miejsce: Plitwickie Jeziora -Trogir – Split – Dubrownik – Szybenik – Wodospady Rzeki Krka
Chorwacja 2017

  TERMINY                 CENA

02.10 - 08.10.2017    1250 zł

ŚWIADCZENIA:
* ZAKWATEROWANIE:  4 noclegi w hotelach turystycznych lub apartamentach (pokoje 2,3-os. z łazienkami) 
 *WYŻYWIENIE : 4 śniadania, 4 obiadokolacje (serwowane)
 * PRZEJAZD autokarem   (DVD, barek, WC, klimatyzacja)
  *OPIEKA pilota 
   *UBEZPIECZENIE KL ( do 10 000 Euro ) i NW ( do 10 000 pln )  


RAMOWY PROGRAM:
1 DZIEŃ :  Wyjazd z Wrocławia o godz. 19.00. Nocny przejazd do Chorwacji. 
2 DZIEŃ : Rano przyjazd do Plitwickich Jezior - zwiedzanie Parku Narodowego wpisanego na listę dziedzictwa przyrodniczego UNESCO. Jest to jeden z największych i najstarszych parków w Chorwacji, jednocześnie zaliczany do najpiękniejszych atrakcji przyrodniczych Europy. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. 
3 DZIEŃ: Po śniadaniu przejazd do Trogiru miasteczka zwanego „małą Wenecją”.  Zwiedzanie- średniowieczne centrum (wpisane do światowego dziedzictwa kultury UNESCO) z katedrą św. Wawrzyńca, ratusz, brama miejska wraz z murami obronnymi. Następnie przejazd do stolicy Dalmacji Splitu. Spacer po Starym Mieście: Ratusz Miejski, port. Zwiedzanie: Pałac Dioklecjana, katedra Św. Duje.  Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.
4 DZIEŃ: Wczesne śniadanie. Przejazd nadmorską trasą widokową do Dubrownika – „Perły Adriatyku”. W programie zwiedzania: gotycki Klasztor Franciszkanów, kolumna Orlando, Katedra, Pałac Sponza z XVI w., mury miejskie, pałac Rektorów z XV w. Spacer słynną ulicą Stradun. Wieczorem przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg. 
5 DZIEŃ: Po śniadaniu przejazd do Szybenika – spacer po Starym Mieście oraz zwiedzanie Katedry Św. Jakuba. Następnie przejazd do Parku Narodowego Krka, utworzonego w dolinie rzeki  - spacer dydaktycznymi ścieżkami, relaks przy największym wodospadzie Skradinski Buk. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg. 
6 DZIEŃ: Wczesne śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd do Wrocławia w godzinach nocnych.

UWAGI:
Obowiązkowa dopłata za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 zł/os.
Bilety wstępów i opłaty za przewodników lokalnych płatne we własnym zakresie  ok. 60 Euro.
Cena nie obejmuje napojów do obiadokolacji oraz taksy klimatycznej 
( 1 Euro/os/dzień ). 
Biuro zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów i po muzeach.


Organizator- Eltur

Słowa kluczowe określające tematykę strony: biuro podróży Środa Śląska, last minute Środa Śląska, wycieczki Środa Śląska, bilety lotnicze Środa Śląska, wakacje Środa Śląska, wczasy Środa Śląska, agencja turystyczna Środa Śląska, turystyka Środa Śląska, bilety autokarowe Środa Śląska, podróż, urlop, zielone szkoły, zimowiska, obozy młodzieżowe, Wrocław, Legnica, Lubin, Trzebnica, Strzegom, Chojnów, Złotoryja, Oleśnica, Oława, wakacje, wypoczynek, biuro podróży, agencja turystyczna